Logo VillaRenoma.pl
Informacje o hotelu Villa Renoma mieści się w spokojnej podwarszawskiej miejscowości Nadarzyn, mieszącej się pół godziny drogi samochodem do centrum Warszawy. Idealna lokalizacja, dla osób chcących odpocząć w przepięknym ogrodzie, jak i dla tych, którzy przyjeżdżają, by skorzystać z możliwości znajdujących się nieopodal Villi.
Hotel VillaRenoma.pl
udogodnienia
Strefa WiFi Nasi goście mają do dyspozycji darmowe Wi-Fi na terenie całego obiektu
Filtrowana woda Nasz obiekt zaopatrzany jest w wodę z naszej własnej studni, woda ta jest dodatkowo filtrowana oraz uzdatniania, dzięki czemu uzyskujemy wodę miękką idealną do picia czy relaksujących kąpieli.
Darmowy parking Każdy z naszych gości może liczyć na darmowe miejsce na monitorowanym parkingu.
Ogólnodostępna kuchnia W naszym obiekcie goście mają do dyspozycji kuchnie wyposażoną w mikrofale, piekarnik, kuchenkę, lodówkę, podstawowe sztuczce oraz przybory kuchenne takie jak garnki, patelnie i inne.
Zielona przestrzeń Na naszym terenie znajduje się spory zielony ogród z oczkiem wodnym, idealne miejsce, by usiąść i zrelaksować się, czy pobawić się z dziećmi.
możliwości
Park Of Poland Jest to największy zadaszony park wodny w Europie, składający się z trzech stref, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. W parku znajdują się, aż 32 zjeżdżalnie na 6 kondygnacjach, o łącznej długości 3,2 kilometrów! Ponadto znajduje się tu też basen z falami, dzikie rzeki, symulator Surf-Air, gabinety masażu, baseny witalne, oraz 12 tematycznych saun o różnych temperaturach.

Idealne miejsce dla tych, którzy chcą poczuć się jak na tropikalnej wyspie, a to wszystko zaledwie 23 minuty drogi samochodem od Villi!
Park of Poland
Termy Mszczonowskie
Termy Mszczonowskie Termy Mszczonów to kompleks basenów wypełnionych unikatową, słodką wodą termalną o temperaturze od 26 do 34˚C, czerpaną z głębokości 1602,5 metra. Cały kompleks składa się z 5 basenów: dwóch całorocznych basenów termalnych, basenu rekreacyjnego, sportowego i basenu dla dzieci. W ofercie znajdują się także zjeżdżalnie wodne, sauny, grota solna, boiska do plażowej piłki siatkowej, plac zabaw dla dzieci oraz wiele innych atrakcji.

Villę Renomę od Term Mszczonowskich dzieli jedynie 20 minut drogi!
Ptak Warsaw Expo Nasz obiekt może służyć również jako miejsce wypadowe dla osób chcących wybrać się do największego w Europie Centrum Targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo, do którego z Villi można dojechać w 5 minut.
Ptak Warsaw Expo
Centrum Mowy i Słuchu Centrum Mowy i Słuchu w Kajetanach 5 minut z naszego obiektu
Chińskie Centrum Handlowe Wólka Kosowska Chińskie Centrum Handlowe Wólka Kosowska 12 minut z naszego obiektu
Udogodnienia w naszych pokojach
Prywatna łazienka Każdy z naszych pokoi posiada prywatną łazienkę z prysznicem, zaopatrzoną w mydło, ręczniki oraz papier toaletowy.
TV Telewizor z płaskim ekranem jest dostępny w każdym pokoju.
Przyjazny alergikom Podłogi naszych pokoi nie są pokryte wykładzinami, w trosce o zdrowie osób z alergiami.
oferta
Pokój jednoosobowy 150 PLN za dobę
Pokój dwuosobowy 200 PLN za dobę
Pokój trzyosobowy 250 PLN za dobę
Pokój czteroosobowy 320 PLN za dobę
Grupy Wynajmujemy nasz obiekt również dla dużych grup, pod takie okazje jak wesela, szkolenia i wycieczki szkolne.
Wynajem sali Oferujemy również wynajem sali pod różne okazyjne eventy, takie jak komunie, chrzciny, czy szkolenia.
Rezerwacje długoterminowe (powyżej 3 nocy) do indiwudalnych negocjacji.
Rezerwacja
Wiadomość na Messengerze https://m.me/VillaRenoma
Dzwoniąc do nas Tel. +48 663-700-008
Pisząc do nas maila Mail: [email protected]